navigace novinky o seriálu postavy epizody titulky quahog fórum
Seth MacFarlane

Seth MacFarlane Seth MacFarlane se narodil ve městě Kent, Connecticut 26. října 1973. Jeho otec se jmenuje Ron, matka Perry a sestra Rachael. Má skotské předky. Seth studoval animaci na Rhode Island School Design a pracoval v Hanna - Barbera Productions a v Walt Disney Animations jako scénárista televizního seriálu "Jungle Cubs". V roce 1995 vytvořil seriál "The Life of Larry". To byly dva desetiminutové s dvěmi postavami: Larry - tlustý, starý, plešatý idiot a Steve - mluvící pes, chytřejší než většina lidí. Představitelé společnosti FOX shlédli tyto dva díly a dali Sethovi $50,000, aby vytvořit pilotní díl seriálu, ze kterého nakonec vznikl seriál Family Guy (1999). 11. září 2001 chtěl letět z Rhode Islandu do Los Angeles. Nastěstí let zmeškal. V seriálu Family Guy pracuje jako hlavní dabér, scénárista, tvůrce a výkonný výrobce. Seth je vedoucí osobnost Family Guy. Má rád golf, klavír a karaoke. Trénoval dabing s 90-ti letým párem lidí, kteří učili také Franka Sinatru.

V seriálu dabuje Petera, Briana, Stewieho, Quegmire, Toma Tuckera a mnoho dalších...
Alex Borstein

Alex Borstein Alex Borstein se narodila 15. února 1971 v Chicagu, Illinois. Alexandra má polské, ruské, maďarské a mongolské předky. Ještě když byla malá se její rodina odstěhovala do jižní Kalifornie. Studovala na univerzitě v San Franciscu. Její první práce byla textová reklama pro Barbie. Později měla úspěch z napsaných scénářů do animovaného seriálu "Casper". Stala se herečkou, když hrála v komediálním seriálu na "MADTV". Když byla na MADTV, setkala se se Sethem MacFarlanem, který začal točit pro FOX Family Guy. Alex poskytla hlas Lois a několika dalším postavám. Odešla z MADTV ve stejný rok, kdy byl zrušený Family Guy (2002). Ale v roce 2005, kdy se seriál vrátil, se vrátila i ona jako dabérka, výrobce a hlavní autor. Alex je herečka, dabérka, komik, a spisovatelka. Vdala se v roce 1999, během nahrávání na MADTV s jejím přítelem Jacksonem Douglasem. Její skupina se jmenovala "Rashods". Alex má ráda smažený sýr, zmrzlinu, cukroví a ráda píše a zpívá písně pro děti.

V seriálu dabuje: Lois, Lorettu Brownovou, Triciu Takanawu, Barbaru Pewterschmidtovou a další...
Seth Green

Seth Green Seth Green se narodil v Overbrook Park, Philadelphia, Pennsylvania. Jeho otec Herb je učitel matematiky a matka Barbora umělec. Má starší sestru, Kaelu Green. Je známý svými oranžovými vlasy. Chodil do státní školy a hrál fotbal. Seth promoval v Lamberton High v roce 1991. Jeho první známá role byla v televizním seriálu "Buffy, přemožitelka upírů". Později hrál ve filmech "Austin Powers...". Také daboval Batmana v televizním seriálu a učastnil se "MADTV show" (2001, 2002) společně s dalšími dabéry Family Guy : Mila Kunis a Alex Borstein. Seth je také tvůrce, ředitel, dabér a scénárista seriálu "Robot Chicken". Ve Family Guy dabuje od začátku seriálu (31. ledna 1999). Téměř ve všech jeho filmech je hudba od skupiny "Blink 182".

V seriálu dabuje: Chrise Griffina, Neila Goldmana a další...
Mila Kunis

Mila Kunis Mila Kunis se narodila do židovské rodiny 14. srpna 1983 v Kyjevu, Ukrajina. Mila a její rodina se přestěhovali z Ukrajiny do LA, když jí bylo 7 let. Její otec Mark je strojní inženýr, její matka Elvira je učitelka fyziky a bratr Mike je biochemik. Mila se učila angličtinu sledováním "The Price Is Right". Promovala na Fairfax Senior High v červnu 2001. Její první vedlejší role v TV byla v dětských programech a televizních reklamách. Zahrála si např. ve filmech: "Honey", "We Shrunk Ourselves" (1997), "Krippendorf's Tribe" (1998), a "Nick Freno: Licensed Teacher" (1996). Ale stala se slavnou po obsazení v televizním seriálu "That 70’s show" (1998). Při zkoušení lhala o svém věku (bylo požadováno 18 let, zatímco jí bylo 14). Později si zahrála ve filmech: "Krippendorf's Tribe" (1998), "Gia" (1998), "Get Over It" (2001), "American Psycho II: All American Girls" (2002) a "Tony n’ Tina’s Wedding" (2004). V roce 2000 převzala cenu Laceu Chabert jak Meg Griffinová pro Family Guy Tv Show. Její účast ve Family Guy zvýšil její popularitu vysoko nahoru. Mila Kunis má různě barevné oči. Umístila se na #54 místě v Stuffových "102 nejvíce sexi žen světa" (2002) a chodí s bývalou dětskou hvězdou Macaulay Culkinem. Mila je fanoušek americké rockové skupiny Aerosmith. Také se objevila ve videoklipu Aerosmith "Jaded".

V seriálu dabuje: Meg Griffinovou (2000 -)

Pokud není uvedeno jinak, pak veškerý obsah těchto stránek, vytvořený týmem FamilyGuy.cz a jeho dalšími spolupracovníky, podléhá licenci Creative Commons Attribution - NonCommercial - ShareAlike verze 3.0.