navigace novinky o seriálu postavy epizody titulky quahog fórum

Historie
Kdysi dávno založil člověk zvaný Nobody_x stránku, která se zabívala tvorbou titulků k Simpsonům. Jenže časem pak jeho zájem zřejmě ochabl a stránka začala skomírat a tento impulz dal vzniknout webu www.krygl.wz.cz, který má momentálně monopol na tvorbu titulků k tomuto seriálu.
Mezitím přešel Nobody_x na seriál Family Guy a vytvořil web family-guy.czweb.org, který se taktéž zabíval tvorbou titulků, jenže po nějaké době jej někdy na začátku roku 2007 potkal stejný osud jako web předchozí a začal pomalu odumírat někdy v létě. Pak, když už jsem měl po zkouškovém, jsem Nobody_xovi přímo napsal, že budu spravovat web, když to on nedělá a taky že ho dám do kupy. A tak se i stalo.
Během tohoto roku se od 30.6.07 stala spousta věcí. Spousta titulků byla dodělána, seriál American Dad! byl konečně uveden do titulkového kompletu a stal se tedy koukatelný i pro širší vrstvy. Vyšla nová sezóna FG na kterou byly poprvé v historii webu vyráběny titulky kompletně, to jest načasovány a přeloženy z odposlechu. Tato metoda má sice dost nevýhod, ale má jednu velkou výhodu a to tu, že naše titulky jsou zřejmě světově první. No a nakonec tohoto nekalendářního roku se podařil úspěch největší. Stránky přešli pod placený hosting s pěknou doménou www.FamilyGuy.cz a hlavně v naprosto novém a vydařeném vzhledu, za který patří díky Mariorovi, i s novinkami, popiskami postav a epizod i dalšími bonusy. Takže se nakonec podařilo vytvořit plnohodnotnou českou stránku o seriálu Family Guy.

Pokud není uvedeno jinak, pak veškerý obsah těchto stránek, vytvořený týmem FamilyGuy.cz a jeho dalšími spolupracovníky, podléhá licenci Creative Commons Attribution - NonCommercial - ShareAlike verze 3.0.