navigace novinky o seriálu postavy epizody titulky quahog fórum
» Konec desáté řady
Griffins

Přesně před deseti dny jste si mohli stáhnout titulky k finále zatím poslední řady FG, jednalo se o dva díly, které tak ukončily již desátou řadu našeho oblíbeného seriálu. V ní jsme mohli vidět celkem 23 epizod. V průměru se na jednotlivou epizodu dívalo v televizích 5,95 milionu diváků, přičemž na pomyslném trůnu se umístila epizoda "The Blind Side" (10x11) s 8,31 miliony diváků.

Už víme jistě, že nás čeká minimálně ještě jedna řada Family Guy, protože stanice FOX prodloužila smlouvu s autory o další rok, tedy minimálně do května 2014. I k této řadě se vám pokusíme dodávat titulky v co možná nejlepší kvalitě a rychlosti :).

A pokud je vám líto, že nějakou dobu neuvidíte nový díl, můžete si své čekání zkrátit vyzkoušením nové online hry Family Guy Online, kde se svou postavičkou brouzdáte po Quahogu a plníte různé úkoly. To je pro dnešek asi všechno, Giggity!

Vydáno: 31. 5. 2012 | Autor: Rammmann

Pokud není uvedeno jinak, pak veškerý obsah těchto stránek, vytvořený týmem FamilyGuy.cz a jeho dalšími spolupracovníky, podléhá licenci Creative Commons Attribution - NonCommercial - ShareAlike verze 3.0.