navigace novinky o seriálu postavy epizody titulky quahog fórum
» Podpora webu
Rok se sešel s rokem co namísto naší překladatelské legendy Bakelita nastoupila legenda nová, tedy Rammann. Jak jste si zajisté všimli nasadil takové tempo překladu titulků, které je pro běžného smrtelníka vražedné. Pro upřesnění, někteří smrtelníci se nestíhají na novou epizodu ani podívat dřív než jsou titulky 8).


Zároveň přišel oblíbený měsíc, kdy se náš poskytovatel hostingu Savana.cz nezapomněl přihlásit o pravidelný roční příspěvek na provoz. Hosting i s doménami stojí okolo 2000 Kč, pokud tedy jste spokojeni s naší činností žádám vás tímto o příspěvek na provoz dle vašeho uvážení.
Finančním přispěním podpoříte nejen web FamilyGuy.cz ale i AmericanDad.cz, ClevelandShow.cz, RobotChicken a pár další menších webů.
Peníze úplně v nejlepším případě pošlete na bankovní účet:

670100-2209198782/6210

, kdy dostaneme plnou částku bez nějaký vedlejších poplatků a nebo využijte PayPal, kde již nějaké krouhání je. Do komentáře platby napište svoje jméno nebo nick, abychom jej mohli následně vyvěsit.


Pokud nemáte peněz nazbyt, napište alespoň nějakou odezvu svým překladatelům, kteří každo-dílně nasazují svůj volný čas, aby překládali.

Osobně bych tu ještě chtěl poděkovat:

Rimmerovi z Cleveland Show, který se neustále věrně stará o web a i když už nemá tolik času, dokáže si najít výpomoc.

Gamatovi, který se začíná starat o web American Dad, budiž dobrým adminem a překladatelem.

A samozřejmě Rammannovi za bleskový překlad titulků.

Díky taky věrným diskutérům za podporu a slova uznání.
Vydáno: 12. 4. 2013 | Autor: Dr. Macák

Pokud není uvedeno jinak, pak veškerý obsah těchto stránek, vytvořený týmem FamilyGuy.cz a jeho dalšími spolupracovníky, podléhá licenci Creative Commons Attribution - NonCommercial - ShareAlike verze 3.0.