navigace novinky o seriálu postavy epizody titulky quahog fórum
» Ted
"Ted" je název netradiční romantické komedie, na které v současné době pracují tvůrci Family Guy. Z režisérské stoličky dohlíží na natáčení sám hlavní tvůrce FG Seth MacFarlane, pro kterého je tento film režisérským debutem na poli hraných filmů. MacFarlane ve filmu rovněž propůjčí hlas hlavní postavě filmu, a sice Tedovi, plyšovému medvídkovi, který, díky dětskému přání svého majitele Johna (Mark Wahlberg), ožil.

John je ale již dospělý a právě se zamiloval do dívky Lori, kterou ve filmu ztvární Mila Kunis (dabuje Meg). Ted se ovšem nechová tak, jak by kdokoliv od oživlého plyšáka čekal. Alkohol, drogy a cigarety mu nejsou vůbec cizí, stejně jako velmi vulgární chování, které se od tvůrců FG jistě dalo čekat. Ted ovšem kvůli tomu příliš nevychází s Johnovou novou přítelkyní, proto nastává čas, aby se Ted osamostatnil.

Jak to celé dopadne zjistíme v září 2012, kdy film čeká premiéra.

Trailer s českými titulkami můžete shlédnout zde.
Vydáno: 3. 4. 2012 | Autor: Marior

Pokud není uvedeno jinak, pak veškerý obsah těchto stránek, vytvořený týmem FamilyGuy.cz a jeho dalšími spolupracovníky, podléhá licenci Creative Commons Attribution - NonCommercial - ShareAlike verze 3.0.